P.B.U. WIXBUD Sławomir Mikulski, Spółka Jawna, Mirosław 22A, 09-472 Słupno
strona głowna realizacje

Realizacje
Inwestycje zrealizowane  
 
Kwiatka 51.
Przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania parteru budynku z funkcji mieszkalnej na funkcję usługową, z wewnętrznymi instalacjami: elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania oraz budowa przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej i deszczowej - zlokalizowanego w Płocku przy ul. Kwiatka 51.
Grodzka 9.
Przebudowa budynku mieszkalno-usługowego wraz ze zmiana sposobu użytkowania I-go piętra kamienicy z funkcji mieszkalnej na funkcję usługową (biurowa, gastronomiczna, handlowa), z wewnętrznymi instalacjami: elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wymianą stropu nad parterem, kompleksowym remontem elewacji, rozbiórką oficyn i budynków gospodarczych oraz zagospodarowaniem terenu - zlokalizowanego w Płocku przy ul. Grodzkiej 9.
Osiedle domów jednorodzinnych w Gulczewie.
Inwestycja w Gulczewie nowym obejmuje 10 typów domów wolnostojących. Wszystkie działki mają od 600 m2 do 800 m2 – dając tym samym mieszkańcom poczucie pełnej swobody i przestrzeni. Nowoczesny charakter, dogodne połączenie z centrum miasta, rozplanowanie każdego z domów, lokalizacja osiedla umożliwiająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych – to tylko niektóre z zalet naszej inwestycji. Usytuowanie osiedla, jego kameralny charakter pozwala stworzyć rodzinną atmosferę, a także zapewnia pełnię komfortu i prywatności. Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie w branży budowlanej, stworzyliśmy domy, które zapewniają naszym klientom wygodę, bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesność. Stworzyliśmy miejsce nie tylko do mieszkania, ale i do wypoczynku.
Osiedle jest w pełni uzbrojone (gaz ziemny, kanalizacja i wodociąg), a każdy z budynków w pełni okablowany (telefon, internet, domofon, alarm). Wszystkie domy mają własną wydzieloną geodezyjnie i hipotetycznie działkę oraz są dodatkowo ogrodzone (własna brama wjazdowa i furtka).

Nasze domy wykonane są z materiałów wysokiej jakości, wyróżniają się elegancją i smakiem. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach, z atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładem wnętrz oraz garażem.

Domy są przekazywane w stanie wykończonym ( zewnętrzna elewacja akrylowa, wraz z dociepleniem 15 cm), tynki wewnętrzne gipsowe, posadzki cementowe, instalacja wod-kan, instalacja gazowa, instalacja centralnego ogrzewania (bez pieca i grzejników). Tak przygotowany program umożliwia naszym klientom aranżację wnętrza według własnego uznania.

Ściany budynków wykonane są z pustaka ceramicznego Poroton grubości 38 cm kl. 15, dach kryty blachodachówką Pruszyński, stolarka okienna, drzwi garażowe sekcyjne Normstahl, ocieplane, z automatyką marki Nice. Wysokość pomieszczeń na parterze wynosi 2,85 m, a na piętrze 2,65 m.
Dom Parafialny wybudowany dla parafii pod wezwaniem świętego Jakuba w Płocku
Blok mieszkalny wybudowany dla spółdzielni mieszkaniowej "Budowlani"  w Płocku przy ulicy Armii Krajowej36a.
Salon meblowy przy ulicy Bielskiej w Płocku.

Inwestycje w  trakcie realizacji
 
Rozbudowa hotelu "Starzyński" przy ulicy Piekarskiej w Płocku.
Przebudowa zabytkowej kamienicy przy ulicy Kolegialnej w Płocku.
Budowa osiedla mieszkaniowego przy ulicy Saperskiej w Płocku.
Osiedle mieszkaniowe Saperska położone jest w jednym z najatrakcyjniejszych i urokliwych miejsc miasta. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia pełen dostęp do bogatej infrastruktury okolicy. Sąsiedztwo Alei Piłsudskiego i ulic: Spółdzielczej i Wyszogrodzkiej umożliwia szybkie dotarcie do popularnych centrów handlowych i kluczowych miejsc Płocka. Dużym udogodnieniem dla rodziców jest bezpośrednie sąsiedztwo szkół i przedszkoli. Zabudowę osiedla stanowić będzie sześć budynków o nowoczesnej architekturze, wysokim standardzie wykończenia, trzykondygnacyjnej zabudowie z mieszkaniami o funkcjonalnych rozkładach,  podziemnymi garażami i zewnętrznym parkingiem. Wszystkie lokale posiadają widne kuchnie oraz własne balkony. Budynki zaprojektowano  w technologii tradycyjnej, co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i estetykę. Przyjazne zagospodarowanie terenów zielonych, wewnętrzne oświetlenie, własne przedszkole, plac zabaw dla najmłodszych, alejki z ławeczkami, wielofunkcyjne boisko sportowe,  sklepy i punkty usługowe –wszystko to stwarza enklawę spokoju oraz podwyższa codzienny komfort życia. Inwestycja jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla ludzi poszukujących wytchnienia i zarazem bliskości infrastruktury centrum Płocka. Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców osiedle będzie solidnie ogrodzone, wyposażone w strażnicę i bramę sterowaną pilotem oraz całodobowo strzeżone przez profesjonalną ochronę.
strona główna  |  informacje o firmie  |  nasza oferta  |  aktualności i promocje  |  sklep internetowy  |  galeria realizacji  |  wix developer  |  kontakt  |  polityka prywatności cookie
P.B.U. WIXBUD Sp.J. - produkcja betonu towarowego, usługi budowlane, transportowe, wynajem sprzętu budowlanego.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
discount jimmy choo http://www.jaywebb.com/performances/ Cheap UGG Classic http://www.pasolinimedellin.com/general.html Moncler Jackets Outlet Christian Louboutin Online Cheap Moncler Jackets Moncler Vests Repilca Christian Louboutin Jimmy Choo Outlet