Transport i pompowanie betonu

Transport betonu realizujemy nowoczesnymi betonowozami marki Mercedes oraz Man dostosowanymi do potrzeb naszych klientów. W zależności od Państwa potrzeb, możemy zaproponować transport betonomieszarkami o pojemnościach od 5mdo 9m3, bądź też pompogruszkami Putzmaister które mogą przewieźć do 6m3 i podać go na odległość do 28m. 

Dla bardziej wymagających, proponujemy pompę do betonu  marki Sermac na zabudowie Mercedesa Actrosa. To nowoczesne urządzenie o wydajności 170 m/3 na godzinę umozliwia podanie betonu na odległość do 32 m. Wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb. Każda dostawa betonu zaopatrzona jest w komputerowy wydruk WZ zawierający dane potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem

 

 

Umów się na wizytę
Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym. Więcej informacji w Polityka prywatności.
Jakość betonu

Zapewnienie naszym klientom betonu najwyższej jakości jest możliwe dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu systemowi Zakładowej Kontroli Produkcji, zgodnemu z wymaganimi normy PN-EN 206.

WixBud Beton Towarowy

Biuro obsługi klienta

tel. 725 202 102