Wynajem sprzętu budowlanego

Firma Wixbud została powołana do życia w 2007 roku przez braci Sławomira i Mariusza Mikulskich . Obecnie Wixbud jest bardzo dobrze prosperującym przedsiębiorstwem budowlanym. Naszym celem jest realizacja inwestycji budowlanych – w tym przedsięwzięć deweloperskich – w sposób godny, z poszanowaniem środowiska naturalnego i zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów oraz komfort użytkowników, które osiągniemy dzięki profesjonalizmowi i pasji budowania, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami. Prowadzimy prace budowlano-montażowe obiektów o zróżnicowanym standardzie i przeznaczeniu. Realizujemy obiekty od przemysłowo-handlowych po osiedla mieszkaniowe i domy. Prowadzimy sprzedaż betonu towarowego i wynajem maszyn budowlanych. Świadczymy usługi transportowe. Dewizą naszej firmy jest konkretyzowanie marzeń naszych klientów.

Firma Wixbud została powołana do życia w 2007 roku przez braci Sławomira i Mariusza Mikulskich . Obecnie Wixbud jest bardzo dobrze prosperującym przedsiębiorstwem budowlanym. Naszym celem jest realizacja inwestycji budowlanych – w tym przedsięwzięć deweloperskich – w sposób godny, z poszanowaniem środowiska naturalnego i zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów oraz komfort użytkowników, które osiągniemy dzięki profesjonalizmowi i pasji budowania, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami.

Umów się na wizytę
Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym. Więcej informacji w Polityka prywatności.
Jakość betonu

Zapewnienie naszym klientom betonu najwyższej jakości jest możliwe dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu systemowi Zakładowej Kontroli Produkcji, zgodnemu z wymaganimi normy PN-EN 206.

WixBud Beton Towarowy

Biuro obsługi klienta

tel. 725 202 102